Cart

Delivery Information

Prekių pristatymas
– apynysbrewing.lt elektroninėje parduotuvėje pirktas prekes Lietuvoje pristato logistikos kompanija Prima Line. Dėl ekstremalios situacijos Lietuvos Respublikoje prekių pristatymas gavėjui gali vėluoti.
– Į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė) siuntos pristatomos kasdien darbo dienomis nuo 10:00 iki 20:00.
– Į kitus Lietuvos miestus siuntos pristatomos per 2-3 darbo dienas, tačiau pristatymai gali vėluoti dėl susidariusios nepalankios situacijos,
– Prieš siuntą pristatant, su gavėju susisieks kurjeris pirkėjo nurodytu telefono numeriu, jog įsitikinti, kad siuntą gavėjas priims sutartu laiku.
– Apie trūkstamas prekes pirkėjai atskirai nėra informuojami, bet jiems gali būti pasiūlyta trūkstamą prekę pakeisti panašia. Dėl prekių keitimo nesutarus, pinigai už trūkstamas prekes grąžinami mokėtojui per 2 darbo dienas.
– Gavėjui siuntos neatsiėmus sutartu laiku, jį grąžinama siuntėjui, tačiau pinigai pirkėjui grąžinami tik už prekes, atskaičius siuntos pristatymo mokestį. Iš užsienio grąžinamoms siuntoms taikomas ir grąžinimo mokestis, lygus pristatymo mokesčiui.

Užsakymų priėmimas
– Užsakymai priimami kasdien 24/7 ir baigiami rengti išsiuntimo dienomis iki 12:00.
– Pirkėjui užsakymą pateikus vėliau aukščiau nurodytų terminų, siuntos parengimas perkeliamas į sekančią artimiausią prekių išsiuntimo dieną.

Prekių pakavimas
– Alus ir gira pakuojami į kartonines dėžes po 12 vnt., kuriose gali būti skirtingų rūšių gėrimai.

Prekių kainos
– Į alaus ir kitų gėrimų kainą įtrauktas 0.10 EUR depozitas už tarą, kurį pirkėjas gali susigrąžinti, tuščią tarą pridavęs į jos supirkimo vietas.
– Kainos nurodytos be pristatymo kaštų, kurie priklauso nuo bendro siuntinio svorio.
– Dėl didesnių užsakomo alaus kiekių prašome susisiekti nurodytais telefono numeriais darbo dienomis 08:00-17:00.

Atsiskaitymas už prekes
– Už produkciją gavėjas sumoka apynysbrewing.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomais atsiskaitymo būdais.

Pristatymo sąlygos
– Siekiant apsaugoti klientus ir darbuotojus, kiek tai reikalaujama Lietuvos Respublikos teisės aktais ir įmanoma pagal galimybes yra vykdomas bekontaktis siuntų pristatymas. Tai reiškia, jog siuntos perdavimo procedūra atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp kurjerio ir gavėjo.
– Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu atsiskaityti negalės.
– Tapatybei nustatyti, gavėjas privalo asmens dokumentą parodyti per atstumą, produkcija pristatoma tik iki privačių patalpų durų.
– Jei nenurodyta kitaip, kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. laiptines, koridorius ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Prekių atsiėmimas
– Prekes atsiimti vietoje galima 10:00 – 17:00 prieš tai atskirai sutarus nurodytais telefonais.

ARE YOU ALREADY 20 YEARS OLD?

Ar jums jau yra 20 metų?